Forum

Рух В Цьому Напрямк...
 
Notifications
Clear all
Рух В Цьому Напрямку Вже Почався
Рух В Цьому Напрямку Вже Почався
Group: Registered
Joined: 2023-04-18
New Member

About Me

Астропсихолог Валентина Віттрок зазначила, web site що президент Росії Володимир Путін, який розв'язав криваву війну проти України, приховує свою справжню дату народження, щоб ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Астропсихологиня Валентина Віттрок зазначила, що президент Росії Володимир Путін, який розв'язав криваву війну проти України, приховує свою справжню дату народження, щоб ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Астролог наголосив, що подібні події можуть повторитися в історії Росії - держава-агресор зазнаватиме поразки на українському фронті. До кінця серпня 2022 року на фронті відбудеться перелом на користь Збройних сил України, що пришвидшить перемогу у війні. Росія у серпні 2022 року почне зазнавати поразки у війні проти України - ситуація на фронті зміниться на користь ЗСУ. В Україні в серпні 2022 року відбудеться переломний етап у війні, але самі бойові дії завершуватимуться поетапно. Відомий екстрасенс Олена Стеценко вважає, що переломний момент уже був, і вітчизняна армія відкинула ворога. "Карти говорять про перемогу, яка тягне за собою певний позитивний переломний момент. Крім того, деякі астрологи майже завжди говорять лише про позитив, а деякі, навпаки, як усе буде погано.

 

 

Якщо про те, як астрологи проґавили пандемію, ми писали в попередній статті, то тут згадаємо лише один характерний приклад про Казахстан. Їм відмовили у наданні допомоги через те, що вони - підприємці, і за минулий рік їхній прибуток був вищий за прожитковий мінімум. Майкл Кларк звертає увагу на те, що Сили оборони України станом на кінець грудня на грані великого прориву, про що також говорив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Голова Миколаївської обласної військової адміністрації ВІТАЛІЙ КІМ вважає, що війна в Україні може закінчитись як у вересні, так і затягтися на роки. Проте вже незабаром війна в Україні може перейти у менш агресивну фазу. Не менш важливим місяцем буде жовтень - ймовірні гучні події. На Україну чекає важкий період у війні з Росією - до липня 2022 року Збройні сили відчуватимуть брак озброєнь, є ризик втрати нових територій на сході країни. Україні доведеться пройти важкий шлях до перемоги у війні з Росією. А це значить, що агресору вже незабаром доведеться відповідати за свої злочини. До грудня 2022 року Збройні сили України проводитимуть активні дії на територіях до так званих кордонів ОРДЛО, які під контролем окупантів. За її словами, найнебезпечніші дати - 5-8 вересня, 23-30 жовтня, 28 грудня 2022 року - 2 січня 2023 року, 24-31 січня 2023 року.

 

 

Процес імплементації домовленостей триватиме до 17 березня 2023 року, але весна не обіцяє хороших новин - - малоприємні моменти можливі до 2025 року. За словами астролога, перший тиждень березня буде найнебезпечнішим. За словами екстрасенса, точної дати завершення війни немає, оскільки майбутнє багатоваріантне, але зрозуміло, що перемога у війні буде за Україною. Україна до кінця року остаточно вирветься з-під впливу Росії, але перемога у війні буде затьмарена втратами. Шептицький уточнив, що ЗСУ до кінця серпня активно діятимуть на Херсонщині, але процес звільнення регіону може затягтися на кілька місяців. Про це заявив екстрасенс Роман Шептицький. Про це заявив екстрасенс Макс Гордєєв. Гордєєв додав, що сила в єдності, і саме це дозволить українцям відстояти свої землі та зруйнувати плани ворога. За його словами, українцям потрібно пам'ятати, що війна ще не закінчилася, навіть якщо в їхніх населених пунктах спокійна ситуація (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). За його словами, війна України та Росії повністю закінчиться після звільнення від окупантів Маріуполя. Як раніше писав OBOZREVATEL, Польща вже віддала на підтримку України 2% ВВП. Чеченські захисники тижнями мужньо протистояли ворогу, маючи підтримку обуреного жорстокістю Москви місцевого населення. У своєму нападі на Україну Росія вже зазнала переконливої стратегічної поразки: українці відбили наступ на Київ і зберегли контроль над більшою частиною країни, Захід запровадив проти Москви жорсткі економічні санкції, а НАТО посилить свій східний фланг за рахунок Фінляндії та Швеції.

 

 

Росія вже 2023 року зіткнеться із жахливими наслідками своїх злодіянь в Україні. 2023 року найважливішими для України стануть квітень, травень, червень. Як швидко відбуватиметься звільнення територій України? Україна успішно відтіснила ворога від Харкова, проте їй навряд чи вдасться так само швидко просунутися на Донбасі, де сконцентровано багато російських військ. Коментуючи загострення на Донбасі, він зазначив, що зараз в Росії свої внутрішні процеси, і тому там істерія. Саме ця дата може стати кульмінаційним періодом у війні України та Росії. Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив 20 квітня в Києві, що всі члени блоку погоджуються - майбутнє України в Альянсі, однак зараз головна мета - забезпечити перемогу у війні. На початку ж місяця закінчиться поєднання Марса та Сатурна - 7 квітня його останній день. На Україну до кінця 2022 року і в 2023 році чекає кілька небезпечних дат, коли ймовірність великих катастроф природного, техногенного та військового характеру буде дуже великою. Найнебезпечніші дати - 5-8 вересня, 23-30 жовтня, 28 грудня 2022 року - 2 січня 2023 року, 24-31 січня 2023 року. Авторка каналу Irina Astrology Horoscope впевнена, що Україна переможе в цій війні, але не раніше кінця 2022 року, а до цього бойові дії "вмикатимуться" і "вимикатимуться" зі змінними успіхами.

Location

Occupation

web site
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share:

9993 Reviews

Ignaciooraft - htwcfCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://worldoniondarkweb.com/
1

TieneNipNiz ymdhs

darknet seiten dream market the dark web url https://worldoniondarkmarket.com/ - buying darknet drugs

DevinKes - htrcqCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://worldmarket-linkk.com/
1

TieneNipNiz wjwdv

drug market darknet australian darknet vendors https://worldmarket-url.com/ - darknetlive

JamesMib - jnqeuCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://world-online-drugs.com/
1

TieneNipNiz ufwvm

dark market darknet drug store https://worldonionmarket.com/ - darknet drugs safe

Williampusty - iqwxcCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://kingdom-darkmarket.com/
1

TieneNipNiz fbyqv

darknet online drugs asap url https://kingdomdarkwebmarket.com/ - reddit darknet reviews

Davidcit - jmnumCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://heineken-darkweb-drugstore.com/
1

TieneNipNiz zwnpf

darknet market stats darknet vendor reviews https://heineken-darkweb-drugstore.com/ - reddit darknet market australia

Andrewnoula - untwtCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://cyphermarket-link.com/
1

TieneNipNiz uiuvk

dark web cheap electronics hidden marketplace https://cyphermarket-link.com/ - best website to buy cc

ArnoldDom - svbssCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://cypherdarkmarketonline.com/
1

TieneNipNiz vcfzw

bitcoin drugs market dark markets hungary https://cypherdarkmarketonline.com/ - tfmpp pills

Randyroast - iqtgxCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://cypherdarkwebmarket.com/
1

TieneNipNiz gndjz

black market dark web links top dark net markets https://cypherdarkwebmarket.com/ - steroid market darknet

Danielanaby - ymfblCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://cypheroniondarkweb.com/
1

TieneNipNiz ahfyb

active darknet markets 2023 darknet adressen https://cypher-onion-market.com/ - dark markets norway

BrettIsods - ikapqCriguecrorginant@wannabisoilweb.com
https://darkwebworldmarket.com/
1

TieneNipNiz ymxbf

reddit best darknet market versus market link https://darkwebworldmarket.com/ - best tor marketplaces

Write a Review